Kaan&Zeynep

annecikten küçük bir hatıra olsun...

30 Ocak 2013 Çarşamba

Şubat ayına girmeden...

Oğlumun doğumgünü geçti... Yılbaşı bitti... Eski yıl gitti yeni yıl geldi... Yeni yılın ilk ayı bitti bile!
Daha önceden de yazmıştım, Kaan şu aralar mükemmele yakın bir kıvamda:) Tabiki arıza modu da var ama daha az. 3.5 yaş iyi bir dönüm noktası oldu bizim için, en başta uyku konusunda:) Kreşin de çok çok iyi geldiğini düşünüyorum, bizzat görüyorum daha doğrusu. Erken yatmama gibi bir problemi var kendisinin, bu aralar onun üzerinde çalışıyoruz. Öğretmeniyle konuştum, o da Kaan'la konuştu, ertesi gün erken yatıp (gerçi o da normalden yarım saat kadar erken olabildi) babası sabah bırakınca minik bir ayıcık kazanmış;) Uyanamazsa bazen annemi çağırıyoruz, biz çıkıyoruz... Bu durumda da zor oluyor tabi, zorluktan çok düzen şaşıyor aslında, o bakımdan tüm uğraşımız yani;) Annem, torunu kreşe başladığı için vicdan yapan anneanne yani," bütün çocuklar şubat tatiline girdi, Kaan'ı da 1 hafta yollamayalım, anlatırız durumu, anlar o, sonra yine gider" dese de hiiiç oralı olmadım. 9 günlük bayram tatilinden sonra nasıl tekrar alışma evresi yaşadığımızı düşünerek... Ne yapalım oğluşum hayat böyle! Ben de işe gelmesem şöyle bir hafta ne şahane olurdu ama olamıyor işte maalesef! ( amaan böyle de pek bi acımasız otoriter anne gibi durdum da alakam yok oysaki;)
Zaten kar da yağmadı şöyle bi güzel güzel bu kış:( istedim ya ondan olsa gerek! Hoş daha Şubat var. Bakalımm neler olacak:)))
Değişiklikler var işle ilgili, hayırlısı olur inşallah...

5 yorum:

emreyle hayat dedi ki...

Çocuklar için düzen önemli bence de bir kere ritim bozuldumu gidiyor öyle, gitsin kreşine güzel güzel oynasın arkadaşlarıyla ne güzel işte :)

Seda dedi ki...

Bencede ders falan görmüyorlar daha nasıl olsa, bol bol oyun daha bile iyi oluyor onlar için :)

KoKoŞ KeLeBeK dedi ki...

sedacım nasılsın uzun zamandır yoksun meark etıtm ıyımısın

KoKoŞ KeLeBeK dedi ki...

canımmmmmmmmm , cok tesekkur ederımmmmm desteğin için...

Mommyslifetime dedi ki...

Merhaba,

Bloğunuzu çok beğendim ve takipçiniz oldum. Sizi de bloğumda takipçi olmaya beklerim. Sevgiler

https://mommyslifetime.blogspot.com/