Kaan&Zeynep

annecikten küçük bir hatıra olsun...

18 Kasım 2011 Cuma

hiç olmazsa bugün bir şeyler karala

dedi içimden bir ses... aylar geçti, yaz geçti, bayramlar geçti, doğumgünüm de geçti... hiç birini anlatamadım. bugün ise Kaan 35 aylık oldu:) 3 yaşın bitmesine, bir dönemin bitmesine 1 ay var... 3-6 yaş dönemi başlıcak artık, bakalım neler olacak:) mesela bu dönemde çoktaaan halletmiş olmamız gereken şeyleri (!) eh artık önümüzdeki dönemde beceririz heralde... inşallah.

Neler yaptık, neler oldu şöyle bir düşüneyimm. 3 hafta izin, anneannelerle yazlık günleri...


Ordu'da bayram...
Çok acı ve çok ani bir kayıp... insan hiç tanımadığı birinin ölümünden bile etkilenir ya. bir de uzun bir zaman olmasa bile tanıdığı, hatta iyi kalpliliğini hemen gösterdiği için sevdiği, hem çok gençken, hem beklenmedik bir anda, hem de daha küçücük çocuğuna doyamadığını düşündüğü, üstelik o çocuğa ne zorluklarla kavuştuğunu bizzat bildiği birini kaybettiğinde... insanın içi acımaz mı? ben çok etkilendim... Allah eşine, annesine, babasına sabırlar versin, oğluşuna sağlıklı ve uzun ömür... Erhan nur içinde yatsın...

Ve artık Ordu'da bayramlar hiç eskisi gibi olmayacağı için belki de, Ankara'da sözde bayram...

Bu aralar günler yine oldukça hareketli geçiyor. öyle ki çok yoruluyorum bu aktivite hallerimizden. en yakınlar (Kaan'ın anneannesi başta olmak üzere, babannesi, halası, halanın kayınvalidesigil ve bir de benim teyzem ve anneannem :)) ayrı ayrı bir ev edinerek, bir semtte toplanmayı başarınca durum böyle oluyor:) işten direk kendi evime gidip, yalnızca bir çeşit yemek yiyip, kendi evimde ne biliyim ayaklarımı uzatıp tv falan izlemeyi istiyorum sadece. Kaan da koştursun dursun ortalıkta, arada elimden tutup oyuncaklarına götürsün, ya da resim-boyama falan yapalım. ya da babasıyla otoparkıyla oynasın, vıııjjj diye kapısını açsınlar otoparkın... hatta tez yazabilsem ne şahane olurdu sakin sakin... bir de kış geldi, evler arasında gidip gelirken soğuktan helak olcaz yoksa!! ruh haliyetim tamamen bu konuyla alakalı fena halde bozulmuş durumda da acil bir tavır koymak düşüncesindeyim hehe:D

bu blogcum oğluşum içindi aslında di mi, ama son vaziyetleri bildiriyorum işte bebeğim, ilerde okursun sıkılmazsan;) yoksa sen her zamanki gibi çok şekersin, çok şükür.
seni çok fazla foto çekemesemde artık onlar anlatsın;)

*işyerindeki bilg. da foto yokmuş, bulduklarım bunlar, eve gidip foto ekleyeyim desem bu yazı bölee kalır en iyisi yayınlamak ;)

2 yorum:

Tuğra'nın Annesi Emine dedi ki...

Başınız sağolsun Seda, rabbim sabırlar versin ailesine.
Çok özledik sizi. Kaan kocaman olmuş maşallah, çok büyümüş. Çok ara verdin. Bol fotolu, uzun uzun yazılı postlar bekliyoruz artık.
Öpüyoruz sizi ;)

Seda dedi ki...

Eminecim amin, çok teşekkür ederim. inşallah yazabilirim valla, olmuyor bir şekilde ne bileyim. çok öptüm ben de yakışıklı oğluşunu da;)